Copywriter Michal Toma pri písaní

Copywriting, úprava textov (copyediting), konzultácie a ďalšie služby

Ceny, podmienky spolupráce, postup a ďalšie detaily nájdete na stránkach jednotlivých služieb.

Napíšem pre vás články, ktoré majú iskru

Od 149 € za článok podľa rozsahu a témy

Napr. na firemný blog, natívne alebo PR články (advertoriály), tlačové správy, štúdie, recenzie atď. Plné overených faktov, bez „vaty“ a zrozumiteľné aj pre bežných smrteľníkov. Ak budete chcieť, článok publikujem na vašom webe, skontrolujem po publikácii, alebo napíšem príspevky pre jeho zdieľanie na sociálnych sieťach.

Otextujem váš web, newsletter či leták

Od 40 €/h podľa typu, rozsahu a témy

Iskriť sa môžu aj texty na vašom webe, e-shope, sociálnych sieťach, letáku či v e-mailovom newslettri. Postarám sa, aby zákazníkom odovzdali vaše posolstvo skôr, než navždy zmiznú na dne odpadkového koša či v hlbinách internetu.

Nájdem pre vás nápady na nový obsah

Od 25 € za 1 námet

Horúce námety na nové články a texty sú všade okolo vás. Termokamera vám však pri ich hľadaní nepomôže. Využite radšej moje skúsenosti s množstvom obsahových projektov a nájdem ich za vás.

Dodám náboj vašim existujúcim textom

Od 40 €/h podľa typu, rozsahu a témy

Máte pocit, že vašim textom chýba potenciál? Dodám im silný náboj, aby pritiahli vašich budúcich zákazníkov aj internetové vyhľadávače.

Poradím vám, ako tvoriť obsah lepšie

Od 50 

„Došla vám šťava“ a neviete, ako ďalej s textami? Stretneme sa pri online konzultácii a poradím vám, ako môžete vylepšiť vaše texty v online i offline prostredí a vyťažiť z obsahového marketingu maximum.

Pridajte sa k svetovým značkám

Písal som pre značky ako Legrand, Viessmann, Rehau, NAY Elektrodom, Polygrafické centrum či Zeppelin SK. Vždy na základe overených faktov, bez „vaty“ a zrozumiteľne aj pre bežných smrteľníkov. Ak váhate, či sa k nim pridať, pozrite si moje portfólio.

Napíšem pre vás články a texty, naplánujem obsah, poradím

Prijímam nových klientov. Napíšte mi, s čím vám môžem pomôcť.

Nemusíte sa báť, že by vám z faktúry „vybilo poistky“. Cenu sa dozviete vopred – pošlem vám cenovú ponuku.

Copywriter Michal Toma