Pre koho som písal

Magazín Electrend

(spolupráca s agentúrou ContentFruiter)

Legrand je popredný svetový výrobca elektroinštalačného materiálu.

Electrend je online magazín, prostredníctvom ktorého sa zastúpenie firmy Legrand na Slovensku snaží priblížiť správne postupy pri návrhu a realizácii novej elektroinštalácie či rekonštrukcii pôvodnej. Taktiež sa snažia zjednodušiť potenciálnym zákazníkom výber tých správnych elektroinštalačných prvkov a výber kvalitného dodávateľa elektroinštalačných služieb. Dôraz kladú i na osvetu v oblasti bezpečnosti.

Pre magazín píšem články, spracoval som však aj textové podklady pre infografiky aj pre e-book. Na projekte sa podieľam ako spolupracovník agentúry ContentFruiter.

Smartmagazín

(spolupráca s agentúrou ContentFruiter)

NAY Elektrodom je jeden z najväčších maloobchodných predajcov elektrospotrebičov na Slovensku. V ich predajniach po celom Slovensku však nájdete tiež smartfóny, notebooky, tablety a mnoho tzv. inteligentných (smart) spotrebičov.

Práve výhody týchto spotrebičov, ktoré svojimi funkciami zvyšujú užívateľský komfort, zjednodušujú obsluhu a šetria energie sa NAY Elektrodom snaží prezentovať v novom online magazíne Smartmagazin.sk.

Pre magazín píšem články, spracoval som aj podklady pre infografiky. Na projekte sa podieľam ako spolupracovník agentúry ContentFruiter.

Magazín Printtalk

(spolupráca s agentúrou ContentFruiter)

Printtalk je online magazín spoločnosti Polygrafické centrum, zameraný na B2B segment. Cieľom magazínu je priblížiť zákutia polygrafie zrozumiteľným spôsobom aj ľuďom mimo polygrafického odboru.

Pre magazín som písal články o polygrafických technikách, ale aj články s rôznymi tipmi pre každodenný firemný život. Na projekte sa podieľam ako spolupracovník agentúry ContentFruiter.

Magazín TOPBývanie

(spolupráca s ANIN, s.r.o.)

Topbyvanie.sk je online magazín s veľmi širokým zameraním na poradenstvo s výberom produktov a pomoc s riešením najrôznejších životných situácií, týkajúcich sa bývania. Zároveň slúži aj ako nákupný poradca pre najrôznejšie druhy výrobkov, od elektrospotrebičov cez náradie až po doplnky do domácnosti.

S prevádzkovateľom magazínu spolupracujem od roku 2018. Za toto obdobie som pre projekt napísal desiatky článkov – od recenzií na rôzne elektrospotrebiče, cez rady, ako zatepliť podkrovie či ušetriť na energiách až po návody, ako na predaj domu, vybavenie elektrickej prípojky, vybavenie stavebného povolenia atď.

Zoznam článkov, ktoré som pre magazán písal, nájdete v mojom profile na Topbyvanie.sk.

Screenshot magazínu Topbyvanie.sk

Spotrebitelskytest.sk

Web stránka spotrebitelskytest.sk ktorá sa zameriava na nákupné poradenstvo a recenzie produktov.

S prevádzkovateľom webu spolupracujem od roku 2018. Za toto obdobie som pre projekt napísal desiatky recenzií.

Na stránke nie je možné vyhľadať články podľa autora, v prípade požiadavky vám však zašlem odkazy na niektoré z tých, ktoré som písal.

Screenshot webu spotrebitelskytest.sk

 

Magazín Printtalk – screenshot
Písal som aj pre B2B magazín o polygrafii Printtalk

Nasezdravie.sk

Online magazín, ktorý pomáha ľuďom s rôznymi miernejšími zdravotnými komplikáciami a tým, ktorí chcú žiť zdravší život.

Pre Nasezdravie.sk som písal recenzie výživových doplnkov, rôznych bio potravín a tiež články s radami, ako žiť zdravšie.

Zoznam článkov, ktoré som pre web písal, nájdete v mojom profile na Nasezdravie.sk.

Screenshot magazínu Nasezdravie.sk

Moje projekty

Pivný magazín Divoká sviňa

Pivotéka U divokej svine bola najskôr e-shop, neskôr aj kamenná pivotéka a nakoniec som k týmto dvom pridal aj blog – resp. online magazín o remeselnom pive.

Vpred ma poháňala najmä láska k pivu, za ktorým sú stovky hodín poctivej remeselnej práce. Žiaľ, z ekonomického hľadiska neboli predajňa ani e-shop udržateľné a nakoniec ostal iba magazín na pôvodnej doméne.

Z dôvodu časovej vyťaženosti som prestal obsah Pivného magazínu Divoká sviňa aktualizovať, no myšlienka na nový magazín o remeselnom pive, ktorý by bol plný kvalitného a aktuálneho obsahu ma neopustila.

Pivný magazín Divoká sviňa som vytvoril celý svojpomocne – od implementácie redakčného systému WordPress, cez desiatky hodín úprav vzhľadu a funkcií šablóny v HTML, CSS, PHP a Javascript kóde až po tvorbu obsahu (články, tabuľky, videá, titulky pre videá).

Screenshot Pivného magazínu Divoká sviňa
 

Píšem od 25 eur

Nové texty vám vypracujem od 25 eur za hodinu, resp. za normostranu. Vaše texty upravím od 15 eur za normostranu.

Celková cena však závisí na viacerých okolnostiach. Stiahnite si môj cenník (PDF súbor, veľkosť 85 kB) a dozviete sa viac.